niedz.. wrz 25th, 2022

Dywany HURT

Hurtownia dywanów oraz porady dotyczące ich pielęgnacji.

Dywan czy dywaniki, co wybrać?

2 min read
Dywan

Gruby i puszysty dywan to często jedna z głównych ozdób wnętrza, która nie tylko doskonale się prezentuje, ale też poprawia komfort naszego życia. Jego miękkość pozwala na chodzenie po nim boso, potrafi też pochłaniać wilgoć oraz posiada właściwości termoregulacyjne. Są też inni, którzy są zwolennikami ładnych, małych dywaników, które potrafią ozdobić jedynie fragment podłogi. Odsłaniają część kafelków, parkietu sprawiając, że pomieszczenie wygląda na bardziej czyste i eleganckie. Na co się zdecydować? Do jakich pomieszczeń wybrać dywaniki, a gdzie położyć dywan?

Jaki dywan powinien znaleźć się w sypialni?

Chyba nikt nie wyobraża sobie zaaranżowania sypialni bez dywanu. Bardzo dobrze wygląda jako element aranżacyjny pod całą powierzchnią łózka wraz z szafkami nocnymi. Jednak nie jest to jedyny obowiązujący trend, gdyż jest możliwość rozłożenia dwóch małych dywaników. Ułożone po każdej stronie łóżka będą prezentować się elegancko. Dodatkowo nasze stopy, dzięki nim będą miały naprawdę udany poranek.

Co wybrać na podłogę do pokoju dziecka?

Małe dzieci spędzają dużo czasu na podłodze, dlatego warto zainwestować w miękki i puszysty materiał, który z pewnością posiada w swojej ofercie każda hurtownia dywanów. Szczecin, Wrocław, Poznań czy też Warszawa, to miasta, w których bez problemu można zakupić spełniający nasze zapotrzebowanie produkt. Dywan do pokoju dziecięcego powinien być odporny na zabrudzenia, najlepiej wykonany z materiałów, które nie wywołują reakcji alergicznych. Warto pomyśleć o dywanikach, które można szybko zwinąć i prac w pralce.

Kuchnia z dywanem? To może się udać!

Nie jest to częsty widok, ale zgodnie z obowiązującymi trendami takie rozwiązanie zachęca do spędzania większej ilości czasu w kuchni. Najbardziej praktyczny będzie dywanik ze sztucznego włókna i z krótkim runem. Dzięki temu łatwo będzie je wyprać, a okruszki nie wnikną w głąb materiału. Najlepszym rozwiązaniem będą ręcznie tkane dywany, które są nie tylko modne, ale łatwe w czyszczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *