niedz.. wrz 25th, 2022

Dywany HURT

Hurtownia dywanów oraz porady dotyczące ich pielęgnacji.

Geometryczne wzory na dywanach – przodujący trend w aranżacjach wnętrz

2 min read
Dywan nowoczesny

Trójkąty, kwadraty, romby czy też miszmasz połączonych ze sobą linii, tak pokrótce można opisać jeden z przodujących kierunków wśród nurtów aranżacyjnych w ciągu ostatnich lat. W projektach wielu wnętrz są chętnie wykorzystywane przez dekoratorów. Moda na geometryczne wzory nie przemija, a dywany do nich nawiązujące sprzedają się bardzo dobrze. Czy te uniwersalne wzory są w stanie sprawdzić się w przypadku każdej możliwej aranżacji?

Geometria to harmonia

Nakreślone na dywanach trójkąty, kwadraty i inne wielokąty są zapewnieniem równowagi pomiędzy minimalizmem a przepychem. To swoistego rodzaju „złoty środek”, który nie musi być symetryczny. Coraz bardziej popularne jest łączenie różnorodnych figur geometrycznych o dowolnych rozmiarach. Fantazja producentów nie zna granic, a im większe wariacje, tym spora szansa na stworzenie niepowtarzalnego klimatu wnętrza.

Style pasujące do geometrycznych detali

Geometria na dywanie bardzo dobrze łączy się w całość z minimalistycznie zaaranżowanymi pomieszczeniami. Nadaje charakter oraz pełni rolę wyrazistego elementu dekoracyjnego. Podkreślenie prostoty oraz wyjątkowej aranżacji to kwestia zakupu towaru, który zapewni nam dowolna hurtownia dywanów. Gdynia, Warszawa, Poznań i wiele innych miast, praktycznie wszędzie będziemy mogli nabyć ozdobę na podłogę salonu czy sypialni nawiązującą do geometrii. Projektanci zapewniają, że to także doskonały pomysł na przyozdobienie pokoju nastolatka czy też domowego biura.

Odśwież pomieszczenie bez generalnego remontu

Okazuje się, że geometryczne motywy potrafią zdziałać cuda w kontekście odświeżenia aranżacji pomieszczenia. Wystarczy zainwestować w dodatki, które stanowią prostą receptę na dokonanie prawdziwej metamorfozy. Dywan utrzymany we wzorach geometrycznych nie nadwyręży domowego budżetu, a wręcz przeciwnie – wprowadzi całkowicie odmienny design. To propozycja, która sprawdzi się praktycznie w każdej kolorystyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *